O nas

OZE Rent dla Dostawców
i Klientów

W OZE Rent dzierżawimy przedmioty Klientom, którzy chcą zacząć oszczędzać na rachunkach za energię, bez konieczności inwestowania własnego kapitału.

Pomagamy w realizacji tego celu, oferując kompleksową usługę najmu długoterminowego z korzystną ratą abonamentu dla użytkownika końcowego, a także ubezpieczenie wybranego przedmiotu. Ściśle współpracujemy z Dostawcami i Producentami, zapewniając również serwis urządzeń za pośrednictwem naszych Partnerów.

Odpowiadamy za prawidłowe przeprowadzenie procesu najmu – od zawarcia umowy, aż do momentu jej zakończenia. Nasi Klienci mogą spać spokojnie, bez przejmowania się sprawami związanymi z eksploatacją przedmiotu dzierżawy.

Twoja energia

Nasze wsparcie

Jeśli jesteś dostawcą lub producentem z branży OZE, efektywności energetycznej lub recyklingu, współpracując z nami zyskasz dodatkowy motor napędowy dla realizacji kolejnych zleceń, który zapewni dynamiczny wzrost Twojemu biznesowi!

Jeśli jesteś klientem indywidualnym bądź biznesowym zainteresowanym dzierżawą, korzystając z naszej oferty zyskasz możliwość czerpania korzyści z wybranego przez siebie środka trwałego, bez konieczności jego zakupu.

Jesteś producentem
lub dostawcą?

Sprawdź w jaki sposób Twoja firma dzięki współpracy z OZE Rent zwiększy sprzedaż i dotrze do nowych odbiorców.

Zostań naszym partnerem

Jesteś zainteresowany
dzierżawą?

Chcesz zacząć oszczędzać, ale dostępne rozwiązania finansowe nie spełniają Twoich oczekiwań? Przekonaj się jak wiele możesz zyskać z OZE Rent!

Zostań naszym klientem