Nasi dostawcy

Poniżej przedstawiamy listę
naszych stałych partnerów

Gazuno

Jesteśmy zespołem młodych i kreatywnych ludzi, którzy na co dzień łączą wiedzę, pasję i entuzjazm.

Pomagamy klientom zrozumieć zalety technologii gazowych absorpcyjnych pomp ciepła. Wspieramy pracę projektantów branżowych oraz wykonawców systemów grzewczych przy pierwszych instalacjach w nowej technologii.

Automoc Polska

Stacje ładowania pojazdów EV wykonane z najtrwalszych materiałów, przygotowane w trosce o komfort użytkowania i niezawodność obsługi. Jakość oraz moc ładowarek są dostosowane do potrzeb biznesu i instytucji publicznych oraz przydomowych stacji ładowania.

 T&T Proenergy

Jesteśmy generalnym wykonawcą elektrowni fotowoltaicznych oraz mikroinstalacji, działając na rynku od 2011 roku. Przeprowadzamy inwestorów przez wszystkie etapy przedsięwzięcia, poczynając od znalezienia finansowania, przygotowania dokumentacji, montażu, oddania instalacji do użytku, sprawując również opiekę serwisową. Dodatkowo proponujemy naszym klientom montaż stacji ładowania ev polskiej produkcji.

AQForm

AQForm (wcześniej znany jako Aquaform Lighting Solutions) to nagradzana polska marka, w której portfolio można znaleźć nowoczesne oprawy oświetleniowe, potrafiące przemówić do emocji. Wypracowaliśmy silną pozycję na rodzimym rynku w Polsce i jesteśmy wyraźnie obecni na wielu rynkach europejskich. Udało nam się wykreować wymowne, charakterystyczne wzornictwo, potrafiące skusić profesjonalistów, kreatorów trendów i konsumentów.

Petra Energia Finance

Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań obniżających koszty energii elektrycznej i zwiększających niezależność energetyczną naszych klientów. Zajmujemy się projektowaniem i realizacją instalacji korzystających z odnawialnych źródeł energii. Specjalizujemy się głównie w instalacjach fotowoltaicznych.