Jesteś dostawcą?

lub producentem

Połączmy siły! Podejmij współpracę z OZE Rent
– partnerem finansowym, który rozumie Twój biznes!

Wspólnego klienta umieścimy w samym centrum naszej usługi finansowej, aby sprawnie i szybko domknąć Twój kontrakt. Wymiernie przyczynimy się do wzrostu Twojego biznesu!

Przekonaj się ile wspólnie możemy zyskać!

Współpracuj z nami

Oferujemy innowacyjne rozwiązanie finansowe, którego popularność systematycznie rośnie. Przyłącz się do tego korzystnego trendu i rośnij razem z nami!

Ściśle współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami i producentami z branży OZE, efektywności energetycznej i recyklingu, dzieląc to samo zaangażowanie i kładąc nacisk na najwyższą jakość oferowanych rozwiązań.

Doskonale rozumiemy zobowiązanie wynikające z zaufania, jakim obdarzają nas wspólni klienci. Sprawia ono, że dokładamy wszelkich starań, by razem z naszymi partnerami zapewniać klientom rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Korzyści ze współpracy

Więcej klientów

Z OZE Rent dotrzesz do szerszego grona klientów indywidualnych i biznesowych – obniżymy „barierę wejścia” dla Twoich końcowych odbiorców.

Synergia

Połączymy wysiłki sprzedażowe, marketingowe oraz doradcze, wspólnie osiągając większą rozpoznawalność na rynku.

Dynamiczny rozwój

Dzięki szerszej ofercie finansowania z OZE Rent zyskasz szybszą rotację zleceń oraz zbudujesz efektywną strategię wzrostu sprzedaży.

OZE Rent

Dzierżawimy możliwości

Współpracuj z nami

Zostań naszym partnerem.
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy.